ARTO werkt, aangenaam

Het ARTO team

Marina Berendsen

Recruitment Consultant

mberendsen@arto.nl

+31 20 531 7905

Enrica Cocco

Recruitment Consultant

ecocco@arto.nl

+31 20 531 7904

Saskia den Boer

Recruitment Consultant

sdenboer@arto.nl

+31 20 531 7902

Marinda Koek

Recruitment Consultant

mkoek@arto.nl

+31 20 531 7901

Michael Nijdam

Financieel Commercieel Manager

mnijdam@arto.nl

+31 20 531 7907

Annoeska Schievink

Recruitment en Sales Consultant

aschievink@arto.nl

+31 20 531 7911

Marion Schoonhoven

Back Office Manager

mschoonhoven@arto.nl

+31 20 531 7906

Laura Septer

Recruitment Consultant

lsepter@arto.nl

+31 20 531 7903

Nadia Walenkamp

HR Recruitment Consultant

nwalenkamp@arto.nl

+31 20 531 7910

Contact

ARTO Recruitment
Nieuwezijds Voorburgwal 158
1012 SJ te Amsterdam.

020 531 7900
info@arto.nl

© Copyright 2017 Arto Uitzendbureau, All rights reserved.
ARTO Recruitment gebruikt cookies om bepaalde voorkeuren te onthouden en vacatures af te stemmen op je interesses.