ARTO werkt, aangenaam

Het ARTO team

Marinda Koek

Recruitment Consultant

marinda@arto-recruitment.nl

+31 20 531 7901

Lalita Nandoe

Recruitment Consultant

lalita@arto-recruitment.nl

+31 20 531 7902

Michael Nijdam

Financieel Commercieel Manager

michael@arto-recruitment.nl

+31 20 531 7907

Sacha Schoenmaker

Recruitment Consultant

sacha@arto-recruitment.nl

+31 20 531 7905 

Marion Schoonhoven

Back Office Manager / Verzuim & Re-integratie Specialist

marion@arto-recruitment.nl

+31 20 531 7906

Laura Septer

Recruitment Consultant

laura@arto-recruitment.nl

+31 20 531 7903

Laura Sjardin

Recruitment Consultant

laura.sjardin@arto-recruitment.nl

+31 20 531 7900

Nadia Walenkamp

HR Specialist

nadia@arto-recruitment.nl

+31 20 531 7910

Contact

ARTO Recruitment
Nieuwezijds Voorburgwal 158
1012 SJ te Amsterdam.

020 531 7900
info@arto.nl

Beoordeling door klanten: /10 - beoordelingen
© Copyright 2018 Arto Uitzendbureau, All rights reserved.
ARTO Recruitment gebruikt cookies om bepaalde voorkeuren te onthouden en vacatures af te stemmen op je interesses. Meer weten?