ARTO werkt, aangenaam

Het ARTO team

Carina Burghout

Recruitment & Business Consultant 
carina@arto-recruitment.nl 
+31 20 531 7900

Stephanie Janssen

Recruiter
stephanie@arto-recruitment.nl
+31 20 531 7903

Michael Nijdam

Chief Financial Commercial Officer
michael@arto-recruitment.nl 
+31 20 531 7907

Daphne Redegeld

Marketing & Communicatie Specialist
daphne@arto-recruitment.nl 
+31 20 531 7900

Marion Schoonhoven

Back Office Manager / Verzuim & Re-integratie Specialist
marion@arto-recruitment.nl 
+31 20 531 7906

Nadia Walenkamp

HR Specialist
nadia@arto-recruitment.nl 
+31 20 531 7910

Ebony Zopfi

HR & Legal Consultant
ebony@arto-recruitment.nl
+31 20 531 7914
Contact

ARTO Recruitment
Nieuwezijds Voorburgwal 158
1012 SJ te Amsterdam.

020 531 7900
info@arto.nl

Beoordeling door klanten: /10 - beoordelingen
© Copyright 2019 Arto Uitzendbureau, All rights reserved.
ARTO Recruitment gebruikt cookies om bepaalde voorkeuren te onthouden en vacatures af te stemmen op je interesses. Meer weten?